Aplikacja korporacyjna Blue Colibri App – 4 rzeczy, które zmieni na plus w Twojej firmie

Duże zainteresowanie aplikacją po jej udostępnieniu w Polsce pokazuje, że przedsiębiorcy nad Wisłą czekali na takie narzędzie, które ułatwi im zarządzanie zespołem, delegowanie zadań oraz poprawi organizację w firmie. Choć aplikacja korporacyjna kojarzy się z rozwiązaniem dedykowanym wyłącznie największym przedsiębiorstwom, to w rzeczywistości jej potencjał może wykorzystać każdy pracodawca. Sprawdź 4 rzeczy, które aplikacja Blue Colibri App zmieni na plus także w Twojej firmie – i to praktycznie od ręki.

Usprawnienie komunikacji z pracownikami

Aplikacja korporacyjna Blue Colibri App idealnie sprawdzi się zwłaszcza w firmach z rozproszoną strukturą zatrudnienia – przykładem mogą być firmy budowlane, działające w branży TSL czy posiadające wiele oddziałów w Polsce i za granicą. W takich warunkach komunikacja z pracownikami, którzy przez większość czasu nie są obecni w biurze, jest mocno utrudniona. Brak kontaktu w newralgicznym momencie może prowadzić do popełniania przez pracownika poważnych błędów szkodzących biznesowi pracodawcy.

Właśnie dlatego stworzyliśmy aplikację Blue Colibri App, która m.in. oferuje funkcję udostępniania wiadomości firmowych prosto na urządzenie mobilne pracownika lub wybranej grupy pracowników. Jest to o wiele efektywniejsza forma komunikacji w porównaniu ze standardowymi mailami, SMS-ami czy telefonami.

Skuteczniejsze delegowanie zadań

Zwykle pierwszym symptomem chaosu w firmie jest to, że pracownikom coraz częściej zdarza się nie wykonać polecenia przełożonego zgodnie z wytycznymi. Świadczy to o zaburzonej komunikacji, a tym samym nieefektywnym delegowaniu zadań. Jeśli pracownik nie otrzymał polecenia (lub tak twierdzi) albo dotarło ono do niego z dużym opóźnieniem, to nie będzie w stanie wykonać swoich obowiązków zgodnie z oczekiwaniami pracodawcy.

Takim sytuacjom zapobiega aplikacja korporacyjna Blue Colibri App, która m.in. umożliwia delegowanie zadań konkretnym pracownikom wraz z automatycznym zapisaniem stosownej informacji w kalendarzu (wraz z przypomnieniem o zbliżającym się terminie).

Koniec z zagubioną dokumentacją

Obieg papierowej dokumentacji jest dużym obciążeniem dla firm zatrudniających wielu pracowników, a tym bardziej pracujących poza biurem. Dlatego w większości przedsiębiorstw stosuje się dziś dokumentację cyfrową.

To dobry kierunek, ale pytanie brzmi: w jaki sposób odbywa się udostępnianie takiej dokumentacji pracownikom? Jeśli w formie wyłącznie załączników do maili, to taka metoda jest obciążona sporym ryzykiem – np. przypadkowego usunięcia wiadomości czy po prostu jej niezauważenia w potoku innych maili.

Aplikacja korporacyjna Blue Colibri App oferuje funkcję pobierania dokumentacji firmowej z poziomu urządzenia mobilnego – wystarczy tylko się zalogować, aby zyskać dostęp do m.in. firmowych regulaminów, umów, wzorów, oświadczeń i innych dokumentów zapisanych w chmurze obliczeniowej.

Oszczędność czasu i lepsza wydajność pracy osób funkcyjnych

Jeśli Twoją codziennością jest odbieranie telefonów od pracowników z pytaniem o: podanie numeru do kogoś z innego działu, przesłanie umowy, wypisanie delegacji, rozliczenie diety etc., to sam dobrze wiesz, jak źle wpływa to na Twoją wydajność. Podobnie mają inne osoby funkcyjne odpowiedzialne za bezpośredni kontakt z pracownikami.

Można rozwiązać ten problem poprzez wdrożenie aplikacji korporacyjnej Blue Colibri App, która m.in. posiada funkcję wewnętrznej książki kontaktów – każdy użytkownik szybko znajdzie w niej potrzebne mu dane i nie będzie już musiał zawracać głowy bezpośredniemu przełożonemu, pracownikom sekretariatu etc.

Aplikacja korporacyjna Blue Colibri App została zaprojektowana w oparciu o wiele rozmów przeprowadzonych z pracownikami, pracodawcami i działami HR. Dlatego odpowiada na rzeczywiste potrzeby firm, rozwiązując te problemy, które dziś hamują rozmów także Twojego przedsiębiorstwa.

Sprawdź wszystkie funkcjonalności naszej aplikacji i przekonaj się, jak łatwo możesz poprawić wydajność firmy oraz zwiększyć satysfakcję pracowników.

Czy jesteś zainteresowany naszym produktem? Zarezerwuj demo!