Narzędzia skutecznej komunikacji od Blue Colibri. Sprawdź nasze najlepsze rozwiązania

W Blue Colibri stworzyliśmy i wprowadziliśmy na polski rynek innowacyjne narzędzia skutecznej komunikacji, które możesz wdrożyć w Twojej firmie od ręki. Poznaj je lepiej i przekonaj się, że są to te elementy, których potrzebujesz do efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem.

Aplikacja dla pracowników Blue Colibri App

To najważniejsze narzędzie skutecznej komunikacji, z którego korzystają już setki firm i dziesiątki tysięcy pracowników w Europie. Blue Colibri App stanowi bardzo wygodną platformę do komunikacji między przełożonymi a pracownikami.

Dzięki aplikacji można błyskawicznie i precyzyjnie kierować komunikaty do konkretnych osób, mając pewność, że zostały one odczytane na urządzeniu mobilnym. Jest to bardzo przydatne w przypadku pracowników terenowych, którzy nie bywają w biurze lub wykonują swoje obowiązki zdalnie.

Blue Colibri App służy również m.in. do usprawnienia wymiany dokumentów, do zbierania feedbacku od pracowników czy tworzenia grup dyskusyjnych. Poznaj wszystkie funkcjonalności tej aplikacji w wersji HR administration oraz Engagement.

Zajrzyj też do innego artykułu na naszym blogu i dowiedz się, jak aplikacja dla pracowników Blue Colibri App rozwiązuje problemy z komunikacją wewnątrz firmy.

Intranet firmowy

Intranet, czyli sieć wewnętrzna dostępna z poziomu przeglądarki internetowej, jest wręcz niezbędnym narzędziem usprawniającym komunikację w firmach. W szczególności mamy tutaj na myśli duże organizacje, posiadające wiele oddziałów w różnych regionach kraju. Takie przedsiębiorstwa są najbardziej zagrożone zaburzeniem komunikacji, co już stanowi czynnik ryzyka spowolnienia rozwoju biznesu, popełniania poważnych błędów przez pracowników oraz występowania opóźnień.

Intranet firmowy pozwala precyzyjnie delegować zadania oraz kontrolować ich realizację. Stanowi wielką, choć łatwą w obsłudze platformę do komunikacji między pracownikami a managementem, a także bazę dokumentów, wniosków, danych teleadresowych czy regulaminów firmowych.

O najważniejszych korzyściach z wdrożenia intranetu firmowego przeczytasz w osobnym artykule na naszym blogu.

Blue Colibri App ACADEMY

Jest to narzędzie stworzone po to, aby ułatwić firmom organizowanie szkoleń dla pracowników oraz przeprowadzanie cyfrowego onboardingu. Chcąc podnosić kwalifikacje kadry należy regularnie inwestować w edukację zawodową, udostępniając pracownikom przydatne materiały szkoleniowe i inne treści kompetencyjne.

Blue Colibri App E-learning pozwala łatwo dzielić się wiedzą z pracownikami, stanowiąc bazę wiedzy w formie różnego rodzaju plików – zarówno tekstowych, jak i graficznych czy filmowych. Aplikacja może pełnić funkcję wewnętrznej platformy edukacyjnej, przyczyniając się również do usprawnienia komunikacji w firmie.

Przykładowo: zatrudniając nowego pracownika terenowego, który wykonuje swoje zadania zdalnie i nie ma bezpośredniego kontaktu z przełożonym, można wykorzystać Blue Colibri App E-learning do przeprowadzenia skutecznego onboardingu. Wystarczy udostępnić mu materiały niezbędne do zapoznania się ze specyfiką pracy na danym stanowisku, a także treści edukacyjne, dzięki którym szybciej będzie w stanie pracować samodzielnie, bez ciągłego nadzoru.

Chcesz wdrożyć te narzędzia skutecznej komunikacji w Twojej firmie? Już teraz skontaktuj się z nami, opisz nam swoje potrzeby, a my zaproponujemy Ci odpowiednie rozwiązanie z naszej oferty. Zajrzyj też do innych artykułów na naszym blogu, w których m.in. wyjaśniamy, jakie mogą być konsekwencje kulejącej komunikacji wewnątrz firmy.

Czy jesteś zainteresowany naszym produktem? Zarezerwuj demo!