Jaka aplikacja korporacyjna na 2022 rok? Postaw na Blue Colibri App!

Pierwszy kwartał nowego roku w większości firm upływa na planowaniu dalszych biznesowych posunięć na najbliższe miesiące. Jest to również dobry czas, aby wprowadzić różne udoskonalenia, mając jeszcze świeżo w pamięci to, co w minionym roku nie do końca działało. Nasza propozycja? Znajdź dla siebie aplikacją korporacyjną. Na 2022 rok polecamy oczywiście Blue Colibri App, czyli kompleksowe narzędzie rozwiązujące wiele kluczowych problemów w organizacji biznesowej.  

Dlaczego to właśnie Blue Colibri App jest tą aplikacją korporacyjną, na którą warto się zdecydować? Najlepszą odpowiedzią będzie przegląd funkcjonalności oferowanych przez nasze narzędzie, które omawiamy w tym artykule. 

Poprawienie komunikacji wewnętrznej 

Jeśli w minionym roku regularnie zauważałeś problemy z komunikacją wewnętrzną w Twojej organizacji, to jednym z pierwszych wyzwań na 2022 rok powinno być jej usprawnienie. Zaburzona komunikacja oznacza same kłopoty. Powoduje opóźnienia, spadek jakości pracy, psuje atmosferę w zespole, obniża morale poszczególnych pracowników. 

Stworzyliśmy aplikację Blue Colibri App, aby dać przedsiębiorcom jedno proste w obsłudze i wdrożeniu, a jednocześnie kompleksowe narzędzie cyfrowe do usprawnienia komunikacji wewnętrznej w organizacji. Aplikacja oferuje takie funkcje, jak chociażby tworzenie wydarzeń i automatyczne zapisywanie ich w wirtualnym kalendarzu, wysyłanie szybkich, krótkich powiadomień prosto na urządzenia mobilne pracowników, czatowanie między poszczególnymi osobami lub zespołami w grupach, udostępnianie firmowych aktualności czy wreszcie tworzenie ankiet będących wartościowym źródłem feedbacku od pracowników. 

Koniecznie zajrzyj też do innego artykułu na naszym blogu, w którym wyjaśniamy, dlaczego dobra komunikacja wewnętrzna w firmie jest tak ważna dla pracowników. 

Edukacja

Inwestycja w kadry to najbardziej oczywisty i długofalowo także najkorzystniejszy kierunek rozwoju organizacji. Mając wartościowych pracowników warto dbać o stworzenie im warunków do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji. Jest to szalenie ważne w czasach, gdy większość pracodawców ma bardzo poważne problemy z uzupełnianiem braków kadrowych. 

Aplikacja Blue Colibri App została wyposażona w szereg funkcji edukacyjnych. Można ją wykorzystać do e-learningu poprzez np. udostępnianie wartościowych materiałów merytorycznych, artykułów, filmów i prezentacji, do których pracownicy mają łatwy dostęp z poziomu swojego smartfonu. Aplikacja świetnie sprawdza się do onboardingu, czyli wprowadzania nowego pracownika do firmy, który na wyciągnięcie kciuka ma kluczowe informacje dotyczące obejmowanego stanowiska, włącznie z dostępem do materiałów szkoleniowych. Blue Colibri App może również pełnić funkcję aplikacji BHP.

Sprawdź też, jakie 4 rzeczy w Twojej firmie zmieni nas lepsze aplikacja korporacyjna Blue Colibri App

Administracja HR

Aplikacja Blue Colibri App oferuje szeroki zakres funkcjonalności przydatnych każdemu managerowi HR oraz pracodawcy samodzielnie zarządzającemu zespołem pracowników. Narzędzie upraszcza te procedury, które do tej pory zajmowały mnóstwo czasu oraz generowały spore, zupełnie niepotrzebne koszty. 

Warto tutaj wspomnieć chociażby o funkcji wewnętrznego obiegu dokumentów w formie cyfrowej (zerowe ryzyko ich gubienia, łatwy dostęp do potrzebnej dokumentacji z poziomu smartfonu), helpdesku (szybkie rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez pracowników zdalnie) czy funkcja rezerwacji np. firmowego sprzętu, sali konferencyjnej etc. 

Dowiedz się, jakie narzędzia komunikacji wewnętrznej sprawdzają się najlepiej, w szczególności w firmach o rozproszonej strukturze zatrudnienia i zatrudniających w modelu zdalnym. 

Team building 

Bardzo ważną zaletą naszej aplikacji jest to, że śmiało można ją wykorzystać do wzmacniania relacji w zespole, a wręcz budowania ich od podstaw. Blue Colibri App oferuje dostęp do takich rozwiązań, jak gry firmowe (wykorzystanie elementu grywalizacji w motywowaniu pracowników), tworzenie grup społecznościowych (nieprzypadkowo naszą aplikację określa się mianem „Facebooka dla firm”) czy wewnętrzny system nagradzania pracowników, co ma znakomity wpływ na morale w zespole i stanowi dodatkowy element zwiększania zaangażowania kadr. 

Już teraz poznaj pozostałe rozwiązania, jakie wbudowaliśmy w Blue Colibri App i przekonaj się, że jest to najlepsza aplikacja korporacyjna na 2022 rok i kolejne lata. Dołącz do tysięcy firm w Europie, które już korzystają z tego narzędzia. 


Czy jesteś zainteresowany naszym produktem? Zarezerwuj demo!